Úvod » Reporty z akcí

Scénářová akce Skleníky 26.5 2013

publikováno 26.05.2013 (aktualizováno 29.05.2013)

AS akce Skleníky pořádaná C.A.A.S. -  report

Ahoj, akce typu  " Najdi a Znič  " to byla výborná jelikož se tam sešly téměř všichni lidi na úrovni,  kteří si chtěli zahrát a plnit úkoly a to v počtu lehce přes 60 lidí, žádné děcka a víceméně exoti se tam neukázali což bylo jen dobře.
Účastníci akce se tam všichni dostavily v předem určený čas takže bylo možno dodržet zhruba časový plán. V 9.00 jsme za pomocí kluků z C.T.P. rozmístily 4 ks časovaných bomb a po mapě se ukryli i 4 deaktivátory bomb. V 10.00 byl briefing kde se názorně ukázalo jak postupovat při aktivacích / deaktivacích bomb a použití deaktivátorů, byly rozděleny týmy, označeny a medici vyfasovali své označení a taky obvazy. Moc se lidem do mediků nechtělo takže se musel použít menší úplatek a to v podobě že se medik může jednou sám uzdravit a to zabralo :D:D.  Na každé straně teda byli 2 medici a aby ranění nebyli nějak vystaveni napospas nepříteli tak pokud měli záložku bylo dovoleno možné se sní bránit, dost často bylo proto slyšet  samostatné výstřely z pistolí jak se bránili proti dorážejícímu se nepřítely.


Bomby a deaktivátory byly rozmístěny po celém herním prostoru mimo budov, hlavní cíl byl eliminovat zalezení do budov a tím přinutit lidi plnit scénář a snažit se hrát. Vše bylo ukryto tak aby to i z cest bylo vidět, no ale jen někteří opravdu se dívaly pořádně takže cca ve 2 hodinové hře se modrému týmu podařilo najít jak bombu tak i správný deaktivátor doní a kterou i úspěšně zneškodnily v deaktivačním čase který musely na náloži nastavit a uvést do chodu. I přes velkou snahu červených prorazit obranný perimetr a dostat se k již pomalu se deaktivující bombě kterou by získaly a přerušily odpočet se jim naštěstí nepodařilo i přes velkou ztrátu na straně modrých, včetně položení života medika se v pmr ozvalo, " bomba zneškodněna " jdeme dál, znělo jako rajská hudba v kontrastu stím jak nám nepřítel zatápěl.
Pak jsme nalezli další deaktivátor ale po příslušné náloži jakoby se slehla zem, chudák ten co nosil na zádech pod taktickou vestou ten deaktivátor  vypadal jako by vlastnil RPG :D:D, ale snaha byla a hledalo se dál. Po uplynutí herního času nejvíce splnili modří a vítězství bylo jejich. Všechna čest všem za perfektní hru.


Pak po ukončení a oddechu na svačinku na návrh protihráčů o prohození respů nebo respektive na návrh že by se teď hrálo klasicky " skleníkařsky " což je respy naproti sobě a hrrrrrr naně, sice se dali 2 bomby ale oty bomby hrálo reálně jen tak 30% hráčů a pak se to zvrhlo v divokou mrdanici. No pak se akce ukončila, lidi pomalu začínaly odjíždět a pár lidí co zůstalo ještě tak si dalo nějaké rychlé hry mezi sebou ještě.


Snad se článek líbil a snažil jsem se psát objektivně, pokud jsem se někoho dotkl nebo urazil, snad promine. Na druhou stranu se nám podařilo navázat kontakty na další supr lidi, což je jen dobře.


Díky těm kteří ocenili snahu že se někdo snažil něco organizovat, poskytl jak veškeré rekvizity, pásky atd,  tak se dobrovolně vybralo cca 317 kč takže se tak akorát pomalu pokrývají náklady. Díky těmto lidem za příspěvek, kteří si váží něčí snahy a dokáží přispět na zábavu pro všechny.

Video z dílny pana mistra Petra Zero Zpěváka  níže

Paya C.A.A.S. team

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Scénářová akce Skleníky 26.5 2013
AS akce Skleníky pořádaná C.A.A.S. -  report Ahoj, akce typu  " Najdi a Znič  " to byla výborná jelikož se tam sešly téměř všichni lidi na ...

Kalendář akcí

« 01 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery